Akıllı Saat
-
Teknoloji
Xiaomi Watch 5 Türkiye’de satışta
Xiaomi, küresel lansman sonrasında Xiaomi 17 serisiyle birlikte yeni akıllı saatini Türkiye'de de satışa sundu. Premium akıllı saat, Google'ın Wear…
Devamını Oku » -
Teknoloji
Yapay Zekâ Dayanağı Bile Olan Akıllı Saat vivo Watch 5 Duyuruldu
vivo, gelişmiş özelliklerle donattığı yeni akıllı saati Watch 5'i duyurdu. Yapay zekâ destekli özelliklerle donatılan saat, 22 güne varan kullanım…
Devamını Oku » -
Teknoloji
Dizaynıyla Bayanları Mest Edecek Akıllı Saat OPPO Watch X2 Küçük Duyuruldu
OPPO, kibar ve aşırı şık bir tasarıma sahip olan yeni akıllı saati Watch X2 Mini'yi resmen duyurdu. Etkileyici özelliklere sahip…
Devamını Oku » -
Teknoloji
Akıllı Saatler, Sıhhatimizi Sinsi Sinsi Tehlikeye Atıyor Atıyor Olabilir mi?
Günümüzde herkesin bileğinde olan akıllı saatlerin sürekli avantajlarından bahsediyoruz. Peki dezavantajları var mı? Varsa bunlar neler?
Devamını Oku » -
Bilim
Akıllı Saatiniz Değil Lakin Kayışı Sizi Öldürebilir: İşte Yapılan Araştırmanın Çarpıcı Sonuçları
Yapılan bir araştırma, kauçuk akıllı saat kordonlarının tehlikeli kimyasallar içerdiğini ortaya koydu. Üstelik bu kimyasal madde, deri aracılığıyla emiliyor ve…
Devamını Oku » -
Teknoloji Haberleri
Teknoloji Tutkunlarının 2024 Boyunca En Çok Tercih Ettiği Akıllı Saatler
Akıllı saatler hem yaşam kalitemizi artırmak hem de günlük işlerimizi kolaylaştırmak için oldukça önemli. Durum böyle olunca “En iyi akıllı…
Devamını Oku » -
Teknoloji
Dünyanın En Çok Satan Akıllı Saat ve Bileklik Markaları Belirli Oldu
Pazar araştırma şirketi Canalys, dünyanın en çok satan akıllı saat ve bileklik markalarını açıkladı.
Devamını Oku » -
Teknoloji
vivo, “Bu Tasarım Bir Yerden Tanıdık Geliyor” Dedirten Yeni Akıllı Saatini Duyurdu: Karşınızda Watch GT
vivo, dikdörtgen çerçeveye sahip ilk akıllı saat modeli Watch GT'yi duyurdu. Fena sayılmayan özelliklerle donatılan akıllı saat, fiyatıyla da ilgi…
Devamını Oku » -
Teknoloji Haberleri
LG, Akıllı Saatlere Çağ Atlatacak Yeni Ekran Teknolojisini Duyurdu: 3 Boyutlu Manzara Üretebiliyor
LG, akıllı saatler için ürettiği yeni bir ekran tanıttı. Bu ekran, 3 boyutlu görüntüler üretebilme yeteneği ile kullanıcılar için yepyeni…
Devamını Oku » -
Teknoloji
Huawei Watch Fit 3 Türkiye’de satışta: İşte fiyatı ve özellikleri
Huawei, yeni akıllı saati Watch Fit 3’ü küresel pazarda satışa sundu. Ultra ince tasarım, 1.82 inç AMOLED ekran, kapsamlı zindelik…
Devamını Oku »









